Možnosti spolupráce s CrazyGift

Veľkoobchod

Vlastníte internetový obchod alebo kamennú predajňu a radi by ste od nás odoberali tovar? Veľkoobchodné ceny ponúkame na všetky druhy tovaru, ktoré nájdete na našich stránkach. Napíšte nám a vypracujeme Vám cenovú ponuku. Takisto Vám radi poradíme, ktorý tovar je pre Vás najvýhodnejšie nakúpiť a informujeme Vás o predajnosti jednotlivých druhov tovaru.

Provizný systém - affiliate

Affiliate systém je vhodný pre všetkých vlastníkov web stránok. Priveďte zákazníka na náš internetový obchod a dostanete od nás províziu do výšky až 20% z každej objednávky. Stačí ak si na svoju stránku umiestnite reklamný banner alebo textovú upútavku s prideleným odkazom a o nič viac sa nemusíte starať.

Preposielanie objednávok - dropshipping

Dropshipping sa hodí pre všetkých majiteľov internetových obchodov, ktorí nemajú vlastné skladové priestory, alebo nemajú niektorý z druhov tovaru v ponuke. Napíšte nám a aktivujeme Vám partnerský účet. Postaráme o zabalenie a odoslanie objednávky Vášmu zákazníkovi priamo z nášho skladu a z každej takto vytvorenej objednávky dostanete od nás províziu.

Sponzoring súťaží a akcii

Ste organizátorom súťaže, akcie alebo tomboly? Napíšte nám, o aký sortiment by ste mali záujem a radi Vás zasponzorujeme našimi produktami a darčekovými poukážkami.V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na .

Partneri: Sperky | Dárkové koše - dary,dárky,dárečky | FitPotreby.sk | Let balónom darček | ďalší partneri...